הערכות לרעידות אדמה בארגונים ומפעלים
 

הערכות לרעידות אדמה היא אחת המשימות החשובות והקשות העומדות בפני ארגונים שונים. המוכנות האזרחית בישראל לרעידות אדמה הינה נמוכה וכך גם בקרב ארגונים, חברות ומפעלים. הדרך האפקטיבית ביותר למנוע אבידות בנפש ונזקים לרכוש בעת רעידת אדמה היא לוודא שמבנה המפעל/הארגון עמיד בפני רעידות אדמה. לצורך כך נעזרים במהנדסי מבנה.

 

לחצו כאן למידע נוסף בנושא הערכות לשעת חירום במפעלים


הערכות לרעידות אדמה ושריפות
 

בנוסף למבנה יש לבצע הערכות לרעידת אדמה בכמה מישורים נוספים (ולא פחות חשובים), בדגש על התנהלות ההנהלה והעובדים בעת אירוע רעידת אדמה. נהלים לשעת חירום יעזרו להבין כיצד מתפקדים? מהם הצעדים שיש לבצע? מי האחראי בארגון על הפעלת מערכות שונות? על מה אחראי צוות חירום? קשר עם גופי הצלה/ גופים ממשלתיים? פינוי פצועים? ועוד. הערכות לרעידות אדמה הינה חיונית לשעת חירום.

 

בעזרת המודל המעגלי שפיתחה חברתנו, ניתן לבצע מיפוי צרכים, לאתר את הכשלים הקיימים בארגון, ותוך שיתוף והבנה של הנהלת הארגון למהלכים הנדרשים, לבצע את ההכנות המקדימות בטרם רעידת אדמה. הייעוץ וההכוונה של חברתנו, נותנת לארגונים רשת ביטחון והצעת דרכי פעולה מעשיות כיצד להערך בצורה המיטבית עם המשבר. איך להתמודד וליצור את קשרי הגומלין הנדרשים בתוך הארגון וגם כיצד ליצור את קשרי הגומלין עם הגורמים הרלוונטיים הקריטיים להמשך פעילות ותפעול הארגון במקרה של רעידת אדמה, לצורך התאוששות וחזרה לשגרה.

תרחישי ייחוס בזמן רעידת אדמה - לחץ כאן

 

 

בקשה להתייעצות- הצעת מחיר
Company Slogan

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

שלח

תודה שפניתם אלינו.

המייל נשלח בהצלחה

 

שם מלא:

* שדה חובה 

טלפון:

* שדה חובה

דוא"ל:

*שדה חובה

תוכן ההודעה:

*שדה חובה

תחום התענינות: