הכנת תיקי אבטחה לאירועים

 


הכנת תיקי אבטחה לאירועים - כללי


ע"פ דרישת משטרת ישראל (חטיבת האבטחה) - על כל מתקן שחוק רישוי עסקים חל עליו להגיש תוכנית אבטחה כוללת לתחנת המשטרה הטריטוריאלית. הדבר רלוונטי גם עבור אירועים המתקיימים במבנים/מתחמים/מתקנים כאלו ואחרים. קצין האבטחה/הרישוי של התחנה יבדוק את התכנית ולאחר אישורו תתנהל אבטחת המתקן עפ"י תכנית זו ותחת פיקוח ממונה ביטחון המתקן וקצין המשטרה.

פק"מ אבטחה לאירוע

פק"מ אבטחה הינו תוכנית לניהול האבטחה באתר הלקוח. נועד למנהל אתר הלקוח וממונה הביטחון באתר הלקוח לצורך ניהול האבטחה באתר הלקוח זה. בפק"ם האבטחה ימצאו נתונים אודות האיומים באתר הלקוח והמענה להם, אופי האתר הלקוח ואופן התנהלותו בשגרה ובחירום ונתוני עזר אודות אתר הלקוח ותפיסת האבטחה הנהוגה באתר הלקוח. במסגרת הכנת תיקי אבטחה לאירועים יש להכין פק"מ אבטחה.

תיק השטח

נועד לרכז נתונים פיזיים וטכניים אודות תפיסת האבטחה באתר הלקוח ולשמש כעזר לכוח חיצוני שיידרש לפעול באתר הלקוח במקרה של אירוע ביטחוני. תיק השטח יכלול נתונים על המרכיבים הפיזיים של אתר הלקוח שמשמשים לתפיסת האבטחה ומצבי חירום, תיעוד ויזואלי של דרכי הגישה אל המבנה בו שוכן אתר הלקוח בהקשר לתפיסת האבטחה. במסגרת הכנת תיקי אבטחה לאירועים יש להכין תיק שטח מפורט.

הסדרת האבטחה עבור אירועים מכל סוג

תיק שטח ופק"מ אבטחה נועדו להסדיר את כל נושאי האבטחה והביטחון עבור אירועים מסוגים שונים, שהוגדרו בעלי סיכון פוטנציאלי לחבלה ופגיעה בחיי אדם דוגמת: מרכזי בילוי, אולמות, בתי מלון, קניונים, מרכזי קניות, גופים מונחים מפעלים, ודומיהם. יש צורך לעמידה מלאה בדרישות משטרת ישראל, האגף לרישוי עסקים. מטרת תיקי שטח ופק"מים הינה לסייע באבטחת היעד המאובטח בשגרה ובמצבי חירום. תפישת האבטחה מושתתת על התפישה של חטיבת האבטחה של משטרת ישראל - תוך התייחסות ספציפית לאופי המתקן ואיומי הייחוס.

 

מדוע לבחור בנו?

חברת שלומי אדר מומחים לתשתיות ביטחון ואבטחה מומחית מתוקף מעמדה והיכרותה העמוקה עם מנגנון הרגולציה של משטרת ישראל בכל הנדרש להכנת תיקי שטח ופק"מים. חברתנו נעזרת במנהלי ביטחון ואבטחה בפועל להם עומדת ושרירה תעודת מנב"ט שאושרה ע"י משטרת ישראל כפי שמתחייב בעת הכנת תיקי שטח ופק"מים.


בניית תיק שטח - שירות חדש
בניית פק"מ אבטחה - מא' ועד ת'
 

הכנת תיקי אבטחה לאירועים

 

הנושאים העיקריים שמאופיינים בתיק פק"מ הם:
 

 • אינפורמציה אודות המתקן המאובטח
 • מפת סביבת המתקן
 • מקומות רגישים בתוך המתקן
 • גורמים המשפיעים על רמת האבטחה
 • פירוט רשימת האיומים והמענה האבטחתי
 • שיטת האבטחה שנבחרה
 • תמונות יעודיות להכרת המתקן
 • כוחות שכנים בקרבת מקום
 • פרוט איומים והמענה האבטחתי
 • טבלת אמצעי האבטחה + מקרים ותגובות
   

באמצעותנו תוכלו לקבל היתר לרשויות החוק ומשטרת ישראל בהתאם לדרישות קצין האבטחה והרישוי של משטרת ישראל.

 

 

יועץ מיגון - מה תפקידו?


 

בקשה להתייעצות- הצעת מחיר
Company Slogan

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

שלח

תודה שפניתם אלינו.

המייל נשלח בהצלחה

 

שם מלא:

* שדה חובה 

טלפון:

* שדה חובה

דוא"ל:

*שדה חובה

תוכן ההודעה:

*שדה חובה

תחום התענינות: